top of page
Форми організації освітнього процесу
Основними формами здобуття освіти у школі є: інституційна (очна (денна)); індивідуальна (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж).
Форми організації освітнього процесу можуть уточнюватись та розширюватись у змісті окремих предметів за умови виконання державних вимог Державного стандарту та окремих предметів протягом навчального року.
Вибір форм і методів навчання вчитель визначає самостійно, враховуючи конкретні умови роботи, забезпечуючи водночас досягнення конкретних очікуваних результатів, зазначених у навчальних програмах окремих предметів.
Крім різних форм обов’язкових навчальних занять, у закладі проводяться індивідуальні, групові, факультативні та інші позакласні заняття та заходи, що передбачені окремим розкладом і спрямовані на задоволення освітніх інтересів учнів та на розвиток їх творчих здібностей, нахилів і обдаровань.
В умовах воєнного стану, а також за інших обставин, в школі можуть запроваджуватись такі форми організації освітнього процесу:
• навчання з використанням дистанційних технологій;
• змішаний форма навчання (поєднання очної і дистанційної форм протягом дня, потижневе очне навчання половини класу);
• навчання у дві зміни.
З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами у 2-А та 4-Б класах буде здійснюватися інклюзивне навчання.
bottom of page